L77SDC37S1ACH3FC309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 37
קיים במלאי: 28
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77SDC37S1ACH3FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDC37S1ACH3FC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDC37S1ACH3FC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDC37S1ACH3FC309
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
L77SDC37S1ACH3FC309 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
ארד זרחני
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (M3)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C