L717SDC37P-ND
L717SDC37P-ND
L717SDC37P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37P
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDC37P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDC37P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717SDC37P דגמים
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
בתפזורת
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
עובי חוט
‎20AWG‎
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C