L77SDC37S1ACH4R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 28
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
Amphenol CS (FCI)
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77SDC37S1ACH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDC37S1ACH4R
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDC37S1ACH4R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDC37S1ACH4R
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
L77SDC37S1ACH4R דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
ארד זרחני
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C