L77SDDH50SOL2RM8C309
L77SDDH50SOL2RM8C309
L77SDDH50SOL2RM8C309
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDDH50SOL2RM8C309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDDH50SOL2RM8C309
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
250V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
3
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C