D50S24A4GX00LF
D50S24A4GX00LF
D50S24A4GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-6504-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D50S24A4GX00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
D50S24A4GX00LF דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C