77313-818-12LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5137-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-818-12LF
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
77313-818-12LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)