D15P24A4GI00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 1,648
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15P24A4GI00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15P24A4GI00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15P24A4GI00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
D15P24A4GI00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C