L717TSAH15POL2 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 111
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 200
קיים במלאי: 33
NorComp Inc.
NorComp Inc.
קיים במלאי: 33
קיים במלאי: 444
קיים במלאי: 189
קיים במלאי: 119
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717TSAH15POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSAH15POL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L717TSAH15POL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717TSAH15POL2
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L717TSAH15POL2 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
3A
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
600V
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C