D15P24A4GL00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 1,648
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15P24A4GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15P24A4GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15P24A4GL00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
D15P24A4GL00LF דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C