D15S13A4PX00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Amphenol CS (Commercial Products)
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15S13A4PX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15S13A4PX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15S13A4PX00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
D15S13A4PX00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C