DA15P064TXLF
DA15P064TXLF
DA15P064TXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-1512-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15P064TXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
מודלים EDA/CAD
DA15P064TXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
גימור מגע
זהב
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
טבעי
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C