D15S13B6GV00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Amphenol CS (Commercial Products)
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15S13B6GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15S13B6GV00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15S13B6GV00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
D15S13B6GV00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב או זהב, GXT™
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליאסטר
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C