DA15P065TXLF
DA15P065TXLF
DA15P065TXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5886-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15P065TXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
מודלים EDA/CAD
DA15P065TXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
גימור מגע
זהב GXT™
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
טבעי
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C