D15S13B6GX00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Amphenol CS (Commercial Products)
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15S13B6GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15S13B6GX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15S13B6GX00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
מודלים EDA/CAD
D15S13B6GX00LF דגמים
גימור מגע
זהב או זהב, GXT™
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליאסטר
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C