D15S24A6RV09LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 104
Amphenol CONEC
Amphenol CONEC
NorComp Inc.
EDAC Inc.
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15S24A6RV09LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15S24A6RV09LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15S24A6RV09LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
D15S24A6RV09LF דגמים
קטגוריה
סיומת
משחת הלחמה
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
מוביל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית
חומר מגע
סגסוגת נחושת
טמפרטורת פעולה
-55°C