D25S13A4PX00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Amphenol CS (Commercial Products)
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25S13A4PX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25S13A4PX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25S13A4PX00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מרווח Backset
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C