D50S24A4PX00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 530
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D50S24A4PX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D50S24A4PX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D50S24A4PX00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
D50S24A4PX00LF דגמים
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C