D50S24B4GV00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
D50S24B4GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D50S24B4GV00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D50S24B4GV00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
D50S24B4GV00LF דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C