DA15P564GTXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA15P564GTXLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15P564GTXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
DA15P564GTXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
גימור מגע
זהב GXT™
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מרווח Backset
0.409‏ אינץ' (10.40‏ מ"מ)
מספר המיקומים
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C