DA15S065HTLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA15S065HTLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15S065HTLF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
מודלים EDA/CAD
DA15S065HTLF דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
גימור מגע
זהב GXT™
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
מסוכך
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
טבעי
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C