DAP15S465TLF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-2816-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DAP15S465TLF דגמים |
קטגוריה | מאפיין אוגן בית/מעטה (לא מתוברג) |
יצרן | סיומת WireWrap |
סדרה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | דירוג זרם (אמפר) 7.5A (לכל מגע) |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 1000V |
מספר השורות 2 | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
סוג ההרכבה | חומר מגע סגסוגת נחושת |
גודל מעטה, פריסת מחברים 2 (DA, A) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |