DAP15P064TXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAP15P064TXLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAP15P064TXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DAP15P064TXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב GXT™
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
1000V
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C