DDM36W4PN | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | DDM36W4PN-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 36POS SOLDER CUP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 36 (32 + 4 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DDM36W4PN דגמים |
קטגוריה | מאפיין אוגן בית/מעטה (לא מתוברג) |
יצרן | סיומת גביע הלחמה |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 7.5A (לכל מגע) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
מספר השורות 3 | חומר מגע ארד זרחני |
סוג ההרכבה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |