DDMF36W4S300N
מק"ט מוצר של DigiKey
DDMF36W4S300N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DDMF36W4S300N
תיאור
CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
36 (‎32 + 4 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי קדמיום צהוב
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
מספר השורות
3
חומר מגע
ארד זרחני
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C