17EBH044PAM010
מק"ט מוצר של DigiKey
664-17EBH044PAM010-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
17EBH044PAM010
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 44POS R/A SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
44 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.350‏ אינץ' (8.89‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
125V
מספר השורות
3
צבע
שחור
סוג ההרכבה
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) צפיפות גבוהה
חומר דיאלקטרי
פוליאמיד (PA), ניילון, ממולא זכוכית
סוג מגע
אות
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C