L17DBFRA25PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DBFRA25PC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L17DBFRA25PC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L17DBFRA25PC309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L17DBFRA25PC309 דגמים
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
השחל, חריצי הארקה, מעצור מתיחה (Strain Relief)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
250V
מספר המיקומים
צבע
שחור
סוג ההרכבה
עובי חוט
26AWG
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C