L177SDB25SOL2 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 428
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 832
גיליון נתונים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 258
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 245
קיים במלאי: 157
קיים במלאי: 320
קיים במלאי: 417
קיים במלאי: 369
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177SDB25SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25SOL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L177SDB25SOL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177SDB25SOL2
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L177SDB25SOL2 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
250V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C