L177SDBH25S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177SDBH25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDBH25S
מק"ט מוצר של DigiKey
L177SDBH25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177SDBH25S
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
מודלים EDA/CAD
L177SDBH25S דגמים
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250V
סוג ההרכבה
עובי חוט
‎20AWG‎
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C