L177SDCG37SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDCG37SOL2RM5
מק"ט מוצר של DigiKey
L177SDCG37SOL2RM5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177SDCG37SOL2RM5
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L177SDCG37SOL2RM5 דגמים
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C