L177SDCH37SOL2RM5G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 270
קיים במלאי: 1
קיים במלאי: 28
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 117
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177SDCH37SOL2RM5G
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDCH37SOL2RM5G
מק"ט מוצר של DigiKey
L177SDCH37SOL2RM5G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177SDCH37SOL2RM5G
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L177SDCH37SOL2RM5G דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C