L17DBFRBA25S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 105
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 73
גיליון נתונים
3M
קיים במלאי: 0
3M
קיים במלאי: 0
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L17DBFRBA25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DBFRBA25S
מק"ט מוצר של DigiKey
L17DBFRBA25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L17DBFRBA25S
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
מודלים EDA/CAD
L17DBFRBA25S דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
מעבר (Feed Through), מעצור מתיחה (Strain Relief)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
250V
מספר המיקומים
צבע
שחור
סוג ההרכבה
עובי חוט
26AWG
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C