L717DA15PST3
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DA15PST3
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DA15PST3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DA15PST3
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L717DA15PST3 דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
אריזה
שקית
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
עובי חוט
‎18AWG‎
סוג מגע
אות
חומר מגע
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C