L717DA15PV זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 111
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 200
גיליון נתונים
קיים במלאי: 33
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 82
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 662
NorComp Inc.
קיים במלאי: 33
NorComp Inc.
קיים במלאי: 469
קיים במלאי: 189
קיים במלאי: 119
קיים במלאי: 965
קיים במלאי: 122
קיים במלאי: 571
קיים במלאי: 725
קיים במלאי: 1,977
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DA15PV
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DA15PV-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DA15PV
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C