172-015-112R011
172-015-112R011
172-015-112R011
מק"ט מוצר של DigiKey
2515MA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
172-015-112R011
תיאור
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
172-015-112R011 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
צבע
אפרפר-צהוב
מספר השורות
2
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), פוליאסטר
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 100°C