L717SDCG37POL2RM5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 849
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 951
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 186
Amphenol CS (FCI)
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717SDCG37POL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCG37POL2RM5
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDCG37POL2RM5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDCG37POL2RM5
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L717SDCG37POL2RM5 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C