L777DA15P | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L777DA15P-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
יצרן | גימור מגע זהב |
סדרה | עובי גימור מגע 20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר) |
אריזה שקית | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 7.5A |
תצורת מחבר | מאפיינים חריצי הארקה |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | צבע שחור |
מספר השורות 2 | צורת מגע מעובד במכונה |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
גודל מעטה, פריסת מחברים 2 (DA, A) | חומר מגע פליז |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |