L77DA15SOL2RM8 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 633
גיליון נתונים
דומים
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 615
גיליון נתונים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 961
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 0
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DA15SOL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DA15SOL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DA15SOL2RM8
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77DA15SOL2RM8 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C