L77DB25S1AUN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 394
גיליון נתונים
קיים במלאי: 3
קיים במלאי: 0
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DB25S1AUN
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DB25S1AUN
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DB25S1AUN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DB25S1AUN
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L77DB25S1AUN דגמים
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C