L777DC37P זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 21
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L777DC37P
מק"ט מוצר של DigiKey
L777DC37P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L777DC37P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
אריזה
שקית
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C