L77DC37SAJ4 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
NorComp Inc.
NorComp Inc.
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DC37SAJ4
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DC37SAJ4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DC37SAJ4
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C