L777TSAH15POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777TSAH15POL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L777TSAH15POL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L777TSAH15POL2RM8
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L777TSAH15POL2RM8 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
600V
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C