4310R-101-203LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4310R-1-203LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4310R-101-203LF
תיאור
RES ARRAY 9 RES 20K OHM 10SIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20k Ohm ±2% 200mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 9 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C 10-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
4310R-101-203LF דגמים
קטגוריה
מספר פינים
10
יצרן
Bourns Inc.
הספק לרכיב
200mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז‏ / תיבה
10-SIP
התנגדות (Ohms)
20k
מארז ההתקן של הספק
10-SIP
טולרנס
±2%
גודל / מידה
אורך 0.984‏ אינץ' x‏ רוחב 0.085‏ אינץ' (24.99 מ"מ x‏ 2.16‏ מ"מ)
מספר הנגדים
9
גובה - מקובע (מרבי)
0.195‏ אינץ' (4.95‏ מ"מ)
סחיפת יחס-נגדים
50ppm/°C