L77DB25S1AMNRM6 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 394
גיליון נתונים
קיים במלאי: 3
קיים במלאי: 0
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DB25S1AMNRM6
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DB25S1AMNRM6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DB25S1AMNRM6
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סוג מגע
אות
חומר מגע
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C