L77DFBG25S
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DFBG25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DFBG25S
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
אריזה
שקית
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C