L77SDB25S
L77SDB25S
L77SDB25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25S
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDB25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDB25S
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77SDB25S דגמים
אריזה
בתפזורת
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250V
סוג ההרכבה
עובי חוט
‎20AWG‎
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C