L717SDBH25POL2RM8
L717SDBH25POL2RM8
L717SDBH25POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDBH25POL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDBH25POL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDBH25POL2RM8
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717SDBH25POL2RM8 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C