L77SDCH37SOL2RM8
L77SDCH37SOL2RM8
L77SDCH37SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDCH37SOL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDCH37SOL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDCH37SOL2RM8
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77SDCH37SOL2RM8 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C