L77SDDH50SOL2RM8C309
L77SDDH50SOL2RM8C309
L77SDDH50SOL2RM8C309
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDDH50SOL2RM8C309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDDH50SOL2RM8C309
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
3
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C