20021521-00020C4LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-6447-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-6447-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-6447-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20021521-00020C4LF
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
20021521-00020C4LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
סדרה
גובה הבידוד
0.220‏ אינץ' (5.60‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר בידוד
פלסטיק
מספר המיקומים
מאפיינים
חריץ קידוד, Pick-and-Place
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
125VAC