BZB84-C6V2VL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-BZB84-C6V2VLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-BZB84-C6V2VLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-BZB84-C6V2VLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZB84-C6V2VL
תיאור
DIODE ZENER ARRAY 6.2V TO-236AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) - מערכים 1 זוג אנודה משותפת 6.2 V ±5% TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZB84-C6V2VL דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
Nexperia USA Inc.
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
הרשאה
AEC-Q101
תצורה
1 זוג אנודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
6.2 V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 4 V